Obchodní podmínky

I. Všeobecné obchodní podmínky

1. Zákazník je povinen seznámit se před zahájením nákupu se všemi obchodními, dodacími a reklamačními podmínkami, uskutečněním objednávky zákazník projevuje souhlas s nimi.

2. V případě nutnosti bude zákazník kontaktován elektronickou poštou nebo telefonicky.

3. Zákazník má právo zboží vrátit bez udání důvodu do 14-ti dnů od jeho obdržení a požadovat zpět peníze nebo jiné zboží. Právo na vrácení zboží se nevztahuje na výrobky, které jsou vyráběné na zakázku v atypických rozměrech. Tedy na pouzdra v jiné průchozí výšce, než 1970mm dle ČSN. Vrácené zboží musí být kompletní, v originálním balení a nesmí být nijak poškozené. Náklady na vrácení (tj. poštovné) hradí zákazník.

Tímto ustanovením není nijak dotčeno právo zákazníka na reklamaci. V takovém případě zákazník písemně kontaktuje prodávajícího a uvede, že odstupuje od smlouvy. Odstoupení od smlouvy musí obsahovat veškeré náležitosti, tzn. číslo kupní smlouvy (objednávky), datum nákupu a číslo účtu, případně adresu pro vrácení peněz. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14-ti denní lhůty.

Zákazník musí v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží dodavateli vrátit vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není možné (např.bylo zboží poškozeno), musí zákazník poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vráceno. Pokud je vrácené zboží poškozeno jen částečně, může prodávající uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. V tomto případě vrací prodejce kupujícímu jen takto sníženou kupní cenu.

Ke kupní ceně, jež má být kupujícímu vrácena, může prodávající započíst skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží dodavateli.


II. Platba

1. Převodem z účtu
Současně s potvrzením objednávky budou kupujícímu zaslány údaje k platbě (číslo účtu, variabilní symbol = číslo objednávky a výše částky k úhradě).
Po uhrazení objednávky bude zboží kupujícímu zasláno smluvní přepravní službou na adresu uvedenou v registračních údajích.
Daňový doklad kupující obdrží na e-mail uvedený při registraci.

 

2. Dobírkou
Kupující uhradí zboží hotově pracovníkovi přepravní služby při převzetí zboží. (Lze pouze u drobného zboží, nikoliv u stavebních pouzder)

 

3. Hotově na pobočce
Zboží je také možné uhradit hotově při osobním odběru na našem skladě. Tato varianta platí pouze pro pouzdra STANDART standartních rozměrů. U ostatních typů pouzder a u všech pouzder atypických rozměrů je vyžadována platba předem (bod 1.).

 

III. Reklamace

1. Na stavební pouzdra JAP se vztahuje záruka 5 let.

2. Reklamované zboží zašlete nebo případně přivezte osobně na adresu skladu (viz. níže)

3. Reklamace bude vyřízena v zákonem stanovené lhůtě 30 dnů od obdržení řádného reklamačního formuláře a reklamovaného zboží.

4. Náklady na zaslání zboží nese zákazník.

 

IV. Osobní údaje kupujícího

Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zneužitím, nebudou jakkoli zveřejňovány nebo poskytovány třetím stranám. Jsou určeny pouze pro komunikaci a zasílání zboží mezi prodejcem a kupujícím.

V. Kontakt na provozovatele

SAPELI CENTRUM Hradec Králové

STAVBY spol. s r.o.
Vážní 1001
500 03 Hradec Králové

tel.: +420 608 662 228
e-mail: info@pouzdrastavebni.cz

SAPELI CENTRUM (OC Hradec Králové)

OC je zázemím pro celou společnost S T A V B Y spol. s r.o.

Zcela ojedinělým konceptem přístupu k našim zákazníkům je SAPELI CENTRUM, kde lze nalézt nejen nejobsáhlejší nabídku dveří, ale rovněž využít odborných poradenských služeb při koupi dveří a zárubní. SAPELI CENTRUM patří k největším vzorkovnám dveřních kompletů v zemi. V SAPELI CENTRU najdete nejen dveřní komplety, ale i další inspiraci pro Váš útulný domov jako jsou tapety, skleněné stěny, vestavené skříně, podlahy a posuvná pouzdra. Zveme Vás do SAPELI CENTRA Hradec Králové Vážní 1001.

Specializace

Technické a odborné zázemí pro dlouhodobě spolupracující firmy s komplexním servisem při zpracovávání cenových nabídek a technických rad včetně zhotovování tech. výkresů. Zpracovávání klientských změn pro velké stavební projekty. Široká nabídka dveří a příslušenství i pro individuelní klienty.

Na tomto OC sídlí také oddělení montáže,reklamací a expedice. 

Více informací o společnosti naleznete na našich webových stránkách www.dveresapeli.cz.

Přihlášení uživatele

Anketa

Nákupní košík

Počet položek: 0

Celkem: 0